Artykuły BHP

Strona Główna  - Artykuły BHP

Systemy ppoż


Pożar to straszny kataklizm, który potrafi dokonać wielkich zniszczeń. Na szczęście możemy skorzystać z najnowszych osiągnięć myśli technicznej, które pomogą ochronić zdrowie ludzkie i mienie. W naszej ofercie znaleźć można klapy dymowe. Z pewnością spełnią one wszystkie oczekiwania jakościowe nawet najbardziej wymagających klientów.

Outsourcing IOD


Nasza kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz prawa wykroczeń. Do obszaru naszych działań można zaliczyć także outsourcing IOD. W jego ramach zajmujemy się całościową ochroną danych osobowych, w tym wdrożeniem i prowadzeniem dokumentacji w tym zakresie, okresowymi wizytami specjalisty, itd.

Obsługa prawna firm Gdańsk


Podstawą działalności kancelarii adwokackiej, której siedziba znajduje się w Gdańsku, jest obsługa prawna firm oraz klientów indywidualnych. Prowadzący ją prawnicy zajmują się m.in. sprawami karnymi, gospodarczo-handlowymi, a także cywilnymi i rodzinnymi. W zakres ich obowiązków wchodzi przede wszystkim kompleksowe doradztwo i pełnienie funkcji przedstawiciela procesowego bądź też pełnomocnika w urzędach państwowych.

Licytacje komornicze Ciechanów


Na stronie kancelarii zamieszczamy na bieżąco obwieszczenia o prowadzonych sprawach i egzekucjach. Są to licytacje komornicze nieruchomości, jak i ruchomości - wraz z podaniem wszystkich szczegółów takich jak przedmiot egzekucji, suma oszacowania, cena wywoławcza, czas, dokładne miejsce i inne ważne informacje.

kancelaria adwokacka Łódź


Potrzebujesz wsparcia prawnego? Nasza kancelaria adwokacka zlokalizowana w Łodzi oferuje pomoc prawną w różnych sytuacjach. Działamy w zakresie prawa cywilnego oraz prawa karnego. Prowadzimy sprawy dotyczące alimentów, reprezentujemy Klientów w przypadku spraw karnych lub rozpraw cywilnych. Udzielamy także porad prawnych.

Radca prawny prawo pracy Białystok


Radca prawny oferuje wsparcie obejmujące prawo pracy. Nasza praktyka obejmuje zarówno nawiązanie, jak i rozwiązanie stosunku pracy, przeprowadzenie procesu zmiany warunków pracy, czy udzielanie wsparcia w negocjacjach umów. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta w Białymstoku, skrupulatnie analizując każdy aspekt sprawy.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.