Inne usługi

Strona Główna  - Inne usługi

Nauka gry instrumentach Białystok


Szkoła muzyczna VOC to miejsce w którym niezależnie od wieku możesz rozwinąć swoje muzyczne pasje. Prowadzimy kursy śpiewu, zajęcia z gry na instrumentach jak gitara czy pianino oraz inne ciekawe lekcje. Zapewniamy profesjonalną kadrę oraz miłą atmosferę podczas zajęć. Kurs śpiewu obejmuje między innymi zajęcia z dykcji i emisji głosu, pracy z mikrofonem czy też improwizacji jazzowej.

Rzeczoznawca majątkowy Kraków


Bardzo dobra jakość usług oraz bogate doświadczenie – to niektóre z atutów, dzięki którym znajdujemy się w rejestrze rzeczoznawców majątkowych w Krakowie. Prestiżowa lista, jaką jest powyższy rejestr, skupia także osoby specjalizujące się w wycenie nieruchomości i maszyn. Przeróżny wachlarz świadczeń, np. wycena pojazdu, to tylko bardzo niewielki fragment wartości połączonych ze współdziałaniem z naszą firmą. Zapraszamy!

księgarnia internetowa


Celem naszej działalności jest edukacja przez czytanie. Nasza księgarnia internetowa oferuje lektury, podręczniki, powieści, ale też tomiki wierszy czy kryminały. Szczególnie polecamy serie dla dzieci - mamy dla Was komiksy, baśnie czy literaturę fantasy, ale też zabawki i puzzle z postaciami z bajek.

Galeria Podkowa Leśna


Celem, dla którego funkcjonujemy, jest promowanie twórczości młodych artystów reprezentujących rozmaite nurty w sztuce. Nasza Galeria mieści się w Podkowie Leśnej i serdecznie zaprasza miłośników sztuki nowoczesnej oraz niekonwencjonalnej na trwające wystawy. Organizujemy także wernisaże - w kameralnym otoczeniu sprzyjającym kontemplacji.

sesja rodzinna


Mogę Państwu zaproponować usługi w zakresie fotografii naturalnej. Wykonana przeze mnie sesja rodzinna będzie wspaniałą pamiątką, do której miło będzie powrócić za kilka lat i powspominać. Oferuję spotkania zarówno w Państwa domach, jak i plenerze - jestem w stanie podpowiedzieć miejsce w zależności od oczekiwań.

Zespół etno


Jesteśmy grupą, która ze wszystkimi pragnie się dzielić swoją miłością do gorącej Afryki. Nasz zespół etno wie, że uczucia najlepiej okazywać poprzez dźwięk. Gwarantujemy, że Ty też poniesiesz się naszym dźwiękom, które uwolnią z Ciebie pierwotnego ducha. A jeśli chcesz nasz kunszt przekazywać dalej, to zapraszamy na nasze warsztaty.

Obrazy na płótnie


W naszym sklepie wykonujemy piękne obrazy na płótnie, będące reprodukcjami największych światowych artystów i nie tylko. Jeśli kochasz malarstwo i pragniesz otaczać się nim na co dzień, na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej print-o-rama.pl.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.