Inne usługi

Strona Główna  - Inne usługi

Nauka gry instrumentach Białystok


Szkoła muzyczna VOC to miejsce w którym niezależnie od wieku możesz rozwinąć swoje muzyczne pasje. Prowadzimy kursy śpiewu, zajęcia z gry na instrumentach jak gitara czy pianino oraz inne ciekawe lekcje. Zapewniamy profesjonalną kadrę oraz miłą atmosferę podczas zajęć. Kurs śpiewu obejmuje między innymi zajęcia z dykcji i emisji głosu, pracy z mikrofonem czy też improwizacji jazzowej.

Rzeczoznawca majątkowy Kraków


Bardzo dobra jakość usług oraz bogate doświadczenie – to niektóre z atutów, dzięki którym znajdujemy się w rejestrze rzeczoznawców majątkowych w Krakowie. Prestiżowa lista, jaką jest powyższy rejestr, skupia także osoby specjalizujące się w wycenie nieruchomości i maszyn. Przeróżny wachlarz świadczeń, np. wycena pojazdu, to tylko bardzo niewielki fragment wartości połączonych ze współdziałaniem z naszą firmą. Zapraszamy!

Galeria Podkowa Leśna


Celem, dla którego funkcjonujemy, jest promowanie twórczości młodych artystów reprezentujących rozmaite nurty w sztuce. Nasza Galeria mieści się w Podkowie Leśnej i serdecznie zaprasza miłośników sztuki nowoczesnej oraz niekonwencjonalnej na trwające wystawy. Organizujemy także wernisaże - w kameralnym otoczeniu sprzyjającym kontemplacji.

sesja rodzinna


Mogę Państwu zaproponować usługi w zakresie fotografii naturalnej. Wykonana przeze mnie sesja rodzinna będzie wspaniałą pamiątką, do której miło będzie powrócić za kilka lat i powspominać. Oferuję spotkania zarówno w Państwa domach, jak i plenerze - jestem w stanie podpowiedzieć miejsce w zależności od oczekiwań.

Zespół etno


Jesteśmy grupą, która ze wszystkimi pragnie się dzielić swoją miłością do gorącej Afryki. Nasz zespół etno wie, że uczucia najlepiej okazywać poprzez dźwięk. Gwarantujemy, że Ty też poniesiesz się naszym dźwiękom, które uwolnią z Ciebie pierwotnego ducha. A jeśli chcesz nasz kunszt przekazywać dalej, to zapraszamy na nasze warsztaty.

Modelina


Szukają Państwo wysokiej jakości artykułów dla plastyków takich jak kredki, farby czy modelina? W takim razie serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego. Znajdą tu Państwo wspomniane już artykuły dla plastyków, zabawki, gry edukacyjne, klocki oraz wiele innych akcesoriów dla artystów i nie tylko.

Najlepsze kryminały


Nasza księgarnia przedstawia bogatą ofertę książek, które wprowadzają czytelnika w mroczny świat sekretów i zbrodni, nierozwiązanych zagadek i skrywanych tajemnic. Nasz katalog obejmuje najlepsze kryminały, które zaspokoją głód największych fanów gatunku. W asortymencie twórczość polskich i zagranicznych pisarzy.

Studio nagraniowe


Profesjonalizm, czyste brzmienia, świetna zabawa - to wszystko oferuje nasze studio nagraniowe. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszego studia. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników muzyki, którzy chcą nagrać swój utwór. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.