Inne usługi

Strona Główna  - Inne usługi

Nauka gry instrumentach Białystok


Szkoła muzyczna VOC to miejsce w którym niezależnie od wieku możesz rozwinąć swoje muzyczne pasje. Prowadzimy kursy śpiewu, zajęcia z gry na instrumentach jak gitara czy pianino oraz inne ciekawe lekcje. Zapewniamy profesjonalną kadrę oraz miłą atmosferę podczas zajęć. Kurs śpiewu obejmuje między innymi zajęcia z dykcji i emisji głosu, pracy z mikrofonem czy też improwizacji jazzowej.

Galeria Podkowa Leśna


Celem, dla którego funkcjonujemy, jest promowanie twórczości młodych artystów reprezentujących rozmaite nurty w sztuce. Nasza Galeria mieści się w Podkowie Leśnej i serdecznie zaprasza miłośników sztuki nowoczesnej oraz niekonwencjonalnej na trwające wystawy. Organizujemy także wernisaże - w kameralnym otoczeniu sprzyjającym kontemplacji.

sesja rodzinna


Mogę Państwu zaproponować usługi w zakresie fotografii naturalnej. Wykonana przeze mnie sesja rodzinna będzie wspaniałą pamiątką, do której miło będzie powrócić za kilka lat i powspominać. Oferuję spotkania zarówno w Państwa domach, jak i plenerze - jestem w stanie podpowiedzieć miejsce w zależności od oczekiwań.

Yamaha tyros 5


Odkryj nieograniczone możliwości muzyczne z Yamaha Tyros 5! W naszej firmie mamy dla Ciebie sprawdzone i wysoce cenione instrumenty muzyczne Yamaha, doskonałe dla profesjonalistów i amatorów. Cieszą się one doskonałym dźwiękiem, wszechstronnością i łatwością obsługi. Yamaha Tyros 5 to nasza wizytówka - zaawansowana stacja muzyczna, która zaspokoi Twoje najśmielsze wymagania. Wykorzystaj geniusz i precyzję japońskiej myśli technologicznej, by tworzyć, komponować i nagrywać - z Yamaha Tyros 5 granie staje się prawdziwą przyjemnością. Daj się ponieść muzycznej pasji.

Studio do projektów fotograficznych


Oferujemy nie tylko dobrze wyposażone, nowoczesne studio do projektów fotograficznych, ale także doświadczonych fotografów i grafików. Zapewniamy pełen zakres usług - od sesji zdjęciowych, po postprodukcję. Współpracujemy z wieloma branżami, co pozwala nam z łatwością dopasować się do każdej wizji i oczekiwań. To miejsce, gdzie tworzymy prawdziwe dzieła sztuki. Jesteśmy przekonani, że zdjęcia to nie tylko obrazy, ale także emocje i historie, które warto opowiedzieć. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Poczuj różnicę i doświadcz jakości, której szukasz!
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.