Inne usługi

Strona Główna  - Inne usługi

Nauka gry instrumentach Białystok


Szkoła muzyczna VOC to miejsce w którym niezależnie od wieku możesz rozwinąć swoje muzyczne pasje. Prowadzimy kursy śpiewu, zajęcia z gry na instrumentach jak gitara czy pianino oraz inne ciekawe lekcje. Zapewniamy profesjonalną kadrę oraz miłą atmosferę podczas zajęć. Kurs śpiewu obejmuje między innymi zajęcia z dykcji i emisji głosu, pracy z mikrofonem czy też improwizacji jazzowej.

Rzeczoznawca majątkowy Kraków


Bardzo dobra jakość usług oraz bogate doświadczenie – to niektóre z atutów, dzięki którym znajdujemy się w rejestrze rzeczoznawców majątkowych w Krakowie. Prestiżowa lista, jaką jest powyższy rejestr, skupia także osoby specjalizujące się w wycenie nieruchomości i maszyn. Przeróżny wachlarz świadczeń, np. wycena pojazdu, to tylko bardzo niewielki fragment wartości połączonych ze współdziałaniem z naszą firmą. Zapraszamy!

Odtrucie alkoholowe


Idąc na odwyk i odtrucie wiele osób uzależnionych np. od alkoholu przekonuje się, że podjęcie leczenia jest bardzo trudnym, ale słusznym krokiem. Żadne uzależnienie nie jest dobre, dlatego będąc na odwyku mamy szansę, aby zerwać z nałogiem. Zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem terapii uzależnień - informacje o leczeniu i dane adresowe przedstawiamy na naszej stronie, dostępnej pod adresem podanym w linku.

Laminowanie Szczecin


Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego salonu fotograficznego i drukarni w Szczecinie. Wśród rozległego zakresu usług znajdą Państwo laminowanie dokumentów, druk na kilku rodzajach papieru czy skanowanie tekstu oraz kserowanie. Zajmujemy się także oprawianiem lub bindowaniem prac dyplomowych na studia.

lampy podłogowe designerskie


Z nami urządzisz swoje w mieszkanie w niepowtarzalnym stylu. Zadbamy między innymi o oświetlenie Twoich wnętrz. Do tego celu polecamy nasze lampy podłogowe, które są designerskie i niezwykle oryginalne. Będą pasować do nowoczesnych przestrzeni zamieszkiwanych przez artystyczne i ekscentryczne dusze.

wiedźmińska sesja zdjęciowa


Interesuje Cię wiedźmińska sesja zdjęciowa? Jesteś fanem twórczości Andrzeja Sapkowskiego i chcesz, by uchwycono Cię w przebraniu jednej z postaci z owych powieści? Zgłoś się do nas, a specjalnie dla Ciebie przygotujemy profesjonalne fotografie, którymi będziesz mógł pochwalić się swoim znajomym oraz rodzinie.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.