Inne usługi

Strona Główna  - Inne usługi

Nauka gry instrumentach Białystok


Szkoła muzyczna VOC to miejsce w którym niezależnie od wieku możesz rozwinąć swoje muzyczne pasje. Prowadzimy kursy śpiewu, zajęcia z gry na instrumentach jak gitara czy pianino oraz inne ciekawe lekcje. Zapewniamy profesjonalną kadrę oraz miłą atmosferę podczas zajęć. Kurs śpiewu obejmuje między innymi zajęcia z dykcji i emisji głosu, pracy z mikrofonem czy też improwizacji jazzowej.

Rzeczoznawca majątkowy Kraków


Bardzo dobra jakość usług oraz bogate doświadczenie – to niektóre z atutów, dzięki którym znajdujemy się w rejestrze rzeczoznawców majątkowych w Krakowie. Prestiżowa lista, jaką jest powyższy rejestr, skupia także osoby specjalizujące się w wycenie nieruchomości i maszyn. Przeróżny wachlarz świadczeń, np. wycena pojazdu, to tylko bardzo niewielki fragment wartości połączonych ze współdziałaniem z naszą firmą. Zapraszamy!

Laminowanie Szczecin


Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego salonu fotograficznego i drukarni w Szczecinie. Wśród rozległego zakresu usług znajdą Państwo laminowanie dokumentów, druk na kilku rodzajach papieru czy skanowanie tekstu oraz kserowanie. Zajmujemy się także oprawianiem lub bindowaniem prac dyplomowych na studia.

lampy podłogowe designerskie


Z nami urządzisz swoje w mieszkanie w niepowtarzalnym stylu. Zadbamy między innymi o oświetlenie Twoich wnętrz. Do tego celu polecamy nasze lampy podłogowe, które są designerskie i niezwykle oryginalne. Będą pasować do nowoczesnych przestrzeni zamieszkiwanych przez artystyczne i ekscentryczne dusze.

wiedźmińska sesja zdjęciowa


Interesuje Cię wiedźmińska sesja zdjęciowa? Jesteś fanem twórczości Andrzeja Sapkowskiego i chcesz, by uchwycono Cię w przebraniu jednej z postaci z owych powieści? Zgłoś się do nas, a specjalnie dla Ciebie przygotujemy profesjonalne fotografie, którymi będziesz mógł pochwalić się swoim znajomym oraz rodzinie.

księgarnia internetowa


Celem naszej działalności jest edukacja przez czytanie. Nasza księgarnia internetowa oferuje lektury, podręczniki, powieści, ale też tomiki wierszy czy kryminały. Szczególnie polecamy serie dla dzieci - mamy dla Was komiksy, baśnie czy literaturę fantasy, ale też zabawki i puzzle z postaciami z bajek.

księgarnia internetowa


Prowadzimy sklep online, w którym sprzedajemy rzeczy dla czytelników. Nasza księgarnia internetowa oferuje wiele atrakcyjnych promocji. Na naszych klientów czekają lektury dla dzieci i dorosłych, w tym prawdziwe bestsellery z gatunków takich jak fantastyka, horror czy publicystyka. Sprzedajemy też gry edukacyjne.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.