Inne usługi

Strona Główna  - Inne usługi

Kurs śpiewu


Szkoła muzyczna VOC to miejsce w którym niezależnie od wieku możesz rozwinąć swoje muzyczne pasje. Prowadzimy kursy śpiewu, zajęcia z gry na instrumentach oraz inne ciekawe lekcje. Zapewniamy profesjonalną kadrę oraz miła atmosferę podczas zajęć. Kurs śpiewu obejmuje między innymi zajęcia z dykcji i emisji głosu, pracy z mikrofonem czy też improwizacji jazzowej.

Rzeczoznawca majątkowy Kraków


Bardzo dobra jakość usług oraz bogate doświadczenie – to niektóre z atutów, dzięki którym znajdujemy się w rejestrze rzeczoznawców majątkowych w Krakowie. Prestiżowa lista, jaką jest powyższy rejestr, skupia także osoby specjalizujące się w wycenie nieruchomości i maszyn. Przeróżny wachlarz świadczeń, np. wycena pojazdu, to tylko bardzo niewielki fragment wartości połączonych ze współdziałaniem z naszą firmą. Zapraszamy!

Maszyna do produkcji gilz papierosowych


Każda dostępna w naszej ofercie maszyna do produkcji gilz papierosowych wykonana została bardzo starannie z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu urządzenia te wytwarzają trwałe i estetyczne akcesoria tytoniowe. Można u nas nabyć również gotowe, specjalistyczne tutki oraz praktyczne filtry acetatowe.

Producent opakowań tekturowych


W ofercie firmy Polkar Sp. z o.o znajdą Państwo funkcjonalne opakowania tekturowe i kartonowe wykonane z wytrzymałej tektury najwyższej jakości. Nasze produkty znajdują wiele zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Zazwyczaj służą jako opakowania chroniące różnego przedmioty przed uszkodzeniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Lakierowanie


Jeśli potrzebne jest Państwu profesjonalnie wykonywane lakierowanie proszkowe zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W naszej formie znajdziecie Państwo liczne usługi, jakich wykonywanie jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu, który dostarcza możliwości wykonywania precyzyjnych zleceń. Zachęcamy do kontaktu.

Odtrucie alkoholowe


Idąc na odwyk i odtrucie wiele osób uzależnionych np. od alkoholu przekonuje się, że podjęcie leczenia jest bardzo trudnym, ale słusznym krokiem. Żadne uzależnienie nie jest dobre, dlatego będąc na odwyku mamy szansę, aby zerwać z nałogiem. Zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem terapii uzależnień - informacje o leczeniu i dane adresowe przedstawiamy na naszej stronie, dostępnej pod adresem podanym w linku.

Wynajem podnośnika Warszawa


Podnośnik koszowy w Warszawie pozwala wykonać prace na wysokości. Interesująco przedstawiają się także liczne wiertarki, które można znaleźć w firmowej ofercie odznaczające się między innymi cichobieżną przekładnią pasową oraz znakomitą sprawnością przeniesienia napędu dzięki zastosowaniu zębatych pasów napędowych i umożliwiające różnorodne ich zastosowania.

http://www.aromacorp.pl/


Spraw, by każdy klient, który wejdzie do twojego sklepu już nie chciał z niego wyjść. Zajrzyj na stronę firmy AromaCorp i zainstaluj nowoczesne urządzenia do aromatyzacji, które szybko napełnią każde pomieszczenie zapachem luksusu oraz szykowności. Z ich pomocą będziesz oddziaływać na zmysły swoich klientów.

Spodenki męskie


Doskonała jakość każdego z artykułów, w tym spodenek męskich, wysokie wzorce współpracy oraz wykwalifikowana grupa pracowników to tylko najważniejsze walory przedsiębiorstwa Difendi. Porządne przedsiębiorstwo Difendi robi wszystko by wyposażać odbiorców w najbardziej modny wzory. Oferujemy modele jeansowe, bawełniane a nawet dresowe.

Studio fotograficzne Warszawa


Jesteśmy pewni, że wszystkim, czego Państwo potrzebują jest nasze studio fotograficzne. Warszawa to miasto, w którym biorą Państwo ślub? A może tutaj odbywa się inna rodzinna uroczystość, w której biorą Państwo udział i chcą zadbać o jej profesjonalne uwiecznienie? Zapewniamy, że dzięki nam zyskają Państwo nie tylko doskonała pamiątkę po tym wydarzeniu, ale również wspaniałe wspomnienia. Nasze studio fotograficzne kieruje się w swojej pracy najwyższym profesjonalizmem i pełną fachowością. Zapraszamy.

Obsługa techniczna imprez


Scena powinna nie tylko posiadać wystarczająco dużo wolnej przestrzeni na sprzęt oraz artystów, ale również zostać odpowiednio oświetlona. Zapewniona przez nas obsługa techniczna imprez obejmuje także odpowiednie nagłośnienie, dzięki czemu zarówno osoby stojące pod sceną, jak i w najdalszym kącie pomieszczenia doskonale usłyszą artystów.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.