Inne usługi

Strona Główna  - Inne usługi

Nauka gry instrumentach Białystok


Szkoła muzyczna VOC to miejsce w którym niezależnie od wieku możesz rozwinąć swoje muzyczne pasje. Prowadzimy kursy śpiewu, zajęcia z gry na instrumentach jak gitara czy pianino oraz inne ciekawe lekcje. Zapewniamy profesjonalną kadrę oraz miłą atmosferę podczas zajęć. Kurs śpiewu obejmuje między innymi zajęcia z dykcji i emisji głosu, pracy z mikrofonem czy też improwizacji jazzowej.

Rzeczoznawca majątkowy Kraków


Bardzo dobra jakość usług oraz bogate doświadczenie – to niektóre z atutów, dzięki którym znajdujemy się w rejestrze rzeczoznawców majątkowych w Krakowie. Prestiżowa lista, jaką jest powyższy rejestr, skupia także osoby specjalizujące się w wycenie nieruchomości i maszyn. Przeróżny wachlarz świadczeń, np. wycena pojazdu, to tylko bardzo niewielki fragment wartości połączonych ze współdziałaniem z naszą firmą. Zapraszamy!

księgarnia internetowa


Celem naszej działalności jest edukacja przez czytanie. Nasza księgarnia internetowa oferuje lektury, podręczniki, powieści, ale też tomiki wierszy czy kryminały. Szczególnie polecamy serie dla dzieci - mamy dla Was komiksy, baśnie czy literaturę fantasy, ale też zabawki i puzzle z postaciami z bajek.

Galeria Podkowa Leśna


Celem, dla którego funkcjonujemy, jest promowanie twórczości młodych artystów reprezentujących rozmaite nurty w sztuce. Nasza Galeria mieści się w Podkowie Leśnej i serdecznie zaprasza miłośników sztuki nowoczesnej oraz niekonwencjonalnej na trwające wystawy. Organizujemy także wernisaże - w kameralnym otoczeniu sprzyjającym kontemplacji.

sesja rodzinna


Mogę Państwu zaproponować usługi w zakresie fotografii naturalnej. Wykonana przeze mnie sesja rodzinna będzie wspaniałą pamiątką, do której miło będzie powrócić za kilka lat i powspominać. Oferuję spotkania zarówno w Państwa domach, jak i plenerze - jestem w stanie podpowiedzieć miejsce w zależności od oczekiwań.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.