Piękno i uroda

Strona Główna  - Piękno i uroda

"style Factory" Radosław Skwierawski - Alfaparf Farby


Marzysz o pięknej fryzurze, która pozwoli Ci prezentować się pięknie każdego dnia? Chcesz zadbać o jej sprężystość i piękny kolor? W asortymencie przygotowanym przez firmę "Style Factory" Radosław Skwierawski znajduje się farba Alfaparf, która nie dość, że nada Twoim włosom intensywną barwę, to jeszcze je odżywi.

Wypadanie włosów u mężczyzn - czytaj więcej


Na stronach bloga Real Beauty poznacie sposoby na wypadanie włosów u mężczyzn. Łysienie, choć dotyczy wielu panów, można skutecznie powstrzymać. Niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja i zabiegi kosmetyczne, które wzmocnią cebulki włosów i odżywią je. Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia skóry głowy.

Klinika SMP - kontakt


Zabieg mikropigmentacji pozwala osiągnąć naturalny efekt świeżo zgolonych włosów. Jest to alternatywa dla przeszczepu w przypadku łysienia plackowatego u mężczyzn. Zainteresowanych zabiegiem, prosimy o kontakt z Kliniką SMP przez formularz dostępny na stronie internetowej, telefonicznie lub osobiście.

Leczenie zaćmy


Witamy w klinice okulistycznej Oculomedica. Operacja i leczenie zaćmy jest jednym z naszych wiodących zabiegów. Choroba ta jest dość powszechna u osób starszych. Polega na zmętnieniu soczewki oka, przez co chory traci ostrość widzenia. Widzi tak, jakby patrzył przez zabrudzoną szybę. Zabieg polega na rozbiciu ultradźwiękowo zmętniałej soczewki i usunięciu jej z oka, a następnie wprowadzeniu przez niewielkie nacięcie sztucznej, elastycznej soczewki zwiniętej w rulon. Soczewka prostuje się na oku, dając pacjentowi komfort widzenia ostrego.

Optyk Kalisz


Jeżeli szukasz profesjonalnego optyka w Kaliszu, sprawdź ofertę naszego salonu Optikal - posiadamy punkt stacjonarny w mieście, a także sklep internetowy z okularami korekcyjnymi oraz przeciwsłonecznymi. Wykonujemy profesjonalne badanie, pozwalające na szybkie ustalenie wady wzorku oraz poprawny wybór szkieł. Zapraszamy!

Protezy szkieletowe


Zajmujemy się profesjonalnym leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne, leczenie kanałowe i przyzębia. Dokonujemy również uzupełnianiem braków mostami i koronami, błyskawicznie wykonujemy i naprawiamy protezy szkieletowe (acetalowe, akrylowe, hybrydowe). Prowadzimy rozbudowany program profilaktyczny, opierający się na nowoczesnych metodach skalingu, piaskowania, lakierowania, lakowania i fluoryzacji. Prosty sposób umówienia wizyty.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.