Piękno i uroda

Strona Główna  - Piękno i uroda

Usunięcie zęba Białystok


Ekstrakcja w gabinecie stomatologicznym pozwala na pozbycie się zniszczonych i niemożliwych do wyleczenia elementów uzębienia, które mogą prowadzić do innych powikłań. Usuwanie zębów, a także zatrzymanych ósemek czy korekta wyrostka zębodołowego to tylko część z oferowanych przez nasz gabinet dentystyczny z Białegostoku usług.

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem


Zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Amitur. Na stronie internetowej podanej w linku, znajdziemy jedyne w swoim rodzaju oferty na turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Gwarancja najwyższej jakości oraz solidności. Wczasy rehabilitacyjne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy już teraz na odchudzanie, aktywny wypoczynek oraz specjalnie przygotowane diety!

aparaty na haluksy


Przyczyn tworzenia się zmian na stopach może być wiele. Haluksy powstają po częstym noszeniu butów na wysokiej szpilce, na skutek uszkodzenia aparatu więzadeł, osłabienia konstrukcji stopy. Skuteczne leczenie najczęściej polega na przeprowadzeniu operacji. W naszym sklepie znajdziesz specjalistyczne aparaty na haluksy - sprawdź!

Kształtki rehabilitacyjne


Dojście do całkowitej sprawności ruchowej po różnego rodzaju wypadkach wymaga wiele wysiłku podczas wykonywania setek powtórzeń żmudnych ćwiczeń. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kształtki rehabilitacyjne, materace oraz inne akcesoria przeznaczone dla osób borykających się z problemami zdrowotnymi.

Masaż w domu


Nie istnieje lepszy sposób na spędzenie relaksującego wieczoru. oferowany przez firmę masaż w domu szczególnie polecany jest osobom narażonych na długotrwały stres, potrzebującym oderwać na chwilę myśli. Sprawdzi się on też w przypadku osób skarżących się na dolegliwości bólowe wynikające np. z siedzącego trybu życia.

Sesja niemowlęca z rodzicami


Okres następujący tuż po porodzie to niezwykle emocjonujący i radosny czas dla świeżo upieczonej mamy i taty. Podsumowaniem tego wspaniałego czasu jest pamiątkowa sesja niemowlęca z rodzicami. Tak wykonane zdjęcia mogą posłużyć do skompletowania pierwszego albumu lub do wydruku na płótnie w ramach mini-obrazków.

terapia alkoholowa


Terapia alkoholowa osób uzależnionych powinna odbywać się przy udziale doświadczonych terapeutów. Jesteśmy zwolennikami znanej od lat terapii grupowej, w której uczestnicy mogą dzielić się ze sobą emocjami, przemyśleniami, doświadczeniami. Takie podobieństwo, ale też zmiany dokonane w życiu innych osób uświadamiają osobie chorej, że nie jest sama ze swoim problemem oraz że i dla niej jest szansa na rozpoczęcie nowego życia.

Wózek inwalidzki wypożyczalnia


Od wielu lat dbamy o komfort pacjentów dzięki produktom medycznym od renomowanych marek. Wypożyczalnia dostarczy taki wózek inwalidzki, który jest lekki ale jednocześnie wytrzymały. Nie zabraknie w nim również nowoczesnych funkcji, które okażą się przydatne dla pacjentów trwale lub znacznie unieruchomionych.

Badanie holtera


Bardzo ważne jest to, aby dbać o swoje zdrowie i udawać się na regularne kontrole. Istotne jest także m.in. badanie holtera. Można je wykonać przez 24 godziny na dobę. Rozpoczyna się ono przyklejeniem elektrod do klatki piersiowej pacjenta. Warto się wtedy ubrać w bardzo swobodną odzież, która nie krępuje ruchów.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.