Przemysł ciężki

Strona Główna  - Przemysł ciężki

Frezowanie betonu


Pamiętam jak 14 lat temu ojciec robił remont generalny w domu i musiał sam wykonać frezowanie betonu. Były to oczywiście wakacje, więc ja i mój brat mogliśmy pomóc w robotach. Pamiętam, że podobało mi się rozbijanie starych tynków oraz kładzenie płytek. Czasami frezowanie betonu w podłodze albo w ścianach sprawiało nam kłopoty. Jako, że miałem wtedy 12 lat i nie byłem silny, czasami bardzo się zmęczyłem. Szkoda, że nie mieliśmy wtedy przy sobie dobrej frezarki aby frezowanie betonu szło szybciej, sprawniej i przyjemniej.

Wyposażenie stacji kontroli pojazdów


Majsterkowanie i naprawy samochodów to hobby wielu ludzi, przeważnie w grupie tej są mężczyźni. Dlatego pozyskane wyposażenie stacji kontroli pojazdów może wyróżnić wystawcę. Serwisowanie pojazdów może być dobrym interesem. Lokalizacja zakładu ma spore znaczenie. Wyposażenie stacji kontroli pojazdów musi być bardzo precyzyjne.

Pręty kwasoodporne


Prezentowane przez nas pręty kwasoodporne to połączenie jakości i uniwersalności. Są to elementy, które zapewnią Państwu doskonałe właściwości i ochronę przed różnego rodzaju substancjami. Dokładamy wszelkich starań, aby były to produkty wykonane z najwyższą dbałością o jakość i szczegóły. Zapraszamy.

http://www.eurotech-opole.pl/oferta/podnosniki_hydrauliczne/c_h_podwojnego.htm


Potrzebne Ci są siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania? Koniecznie musisz zapoznać się z ofertą przygotowaną przez firmę Eurotech. Gwarancja najwyższej jakości oraz profesjonalizmu. Oferowany asortyment przeznaczony jest głównie dla takich branż jak budownictwo czy przemysł. Zapraszamy jak najszybciej do zakupu siłowników hydraulicznych!

Bębny hamulcowe - oz-srem.com.pl


Są to podzespoły odpowiedzialne przede wszystkim za zapobieganie dużym przeciążeniom podczas pracy całego układu silnikowego. Bębny hamulcowe zbierają energię wytworzoną podczas procesu wytrącania prędkości, dlatego też powinny być wykonane ze szczególnie trwałych materiałów. Firma OZ Śrem zajmuje się ich tworzeniem na zamówienie z różnych stopów żeliwa.

Obróbka cnc


W Nekers wszystkie procesy technologiczne i produkcyjne są realizowane przy wsparciu komputerów, co gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Obróbka CNC, zarówno w zakresie toczenia, frezowania, jak i elektrodrążenia nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wykonamy na Państwa zamówienie dowolny detal z metalu czy tworzywa sztucznego.

Dom z bali


Czy jesteś gotowy na diametralne zmiany w swoim życiu i zainwestowanie we wspaniały dom z drewna, dzięki któremu każdy dzień spędzisz w najprzyjemniejszej atmosferze? Jeżeli tak, zapoznaj się z ofertą cenową budynków z naturalnego surowca i skontaktuj się z naszymi specjalistami. Tworzymy niebanalne, trwałe i bardzo komfortowe rozwiązania dla wszystkich tych osób, które pragną spędzać każdy dzień w najlepszych warunkach. Nowoczesne, piękne wizualnie i dostosowane indywidualnie do klienta - takie właśnie są nasze rozwiązania.

Moskitiery Warszawa


Bardzo dobrze uszczelnione i solidne okna PCV to bardzo dobry wybór, jeśli chcą Państwo wybrać odpowiedni produkt do swojego domu. Nasza firma z Warszawy oferuje także liczne akcesoria okienne, takie jak moskitiery, rolety, żaluzje i wiele innych dodatków. Proponujemy też drzwi różnego rodzaju - zewnętrzne i wewnętrzne.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.