Przemysł lekki

Strona Główna  - Przemysł lekki

Węże gumowe


Tylko w naszym asortymencie znajdziesz najlepsze węże gumowe, które zdobyły już ogromną popularność wśród szerokiego grona odbiorców. Jesteśmy tu po to, żeby zaproponować Tobie najkorzystniejsze rozwiązania. Stawiamy na pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów! Jeśli chcesz zatem nawiązać współpracę z zaufaną firmą - zapraszamy do kontaktu.

plc siemens


Niemal 20 lat doświadczenia firmy ELTEKO pozwala jej zapewnić najdoskonalszą jakość świadczonych usług oraz wszystkich produktów wybieranych do oferty. Polecamy między innymi niezawodne, nowoczesne panele operatorskie HMI firmy Siemens. Zapraszamy do wizyty na stronie internetowej oraz do wyboru konkurencyjnych cen.

Telemetria gsm


Jedną ze specjalności naszej firmy jest telemetria GSM. Jest to rozwiązanie, które całkowicie odmieniło sposób monitorowania urządzeń czy sieci rozproszonych. Telemetria GSM podlega dynamicznemu rozwojowi, dlatego warto korzystać w tym zakresie z pomocy wykwalifikowanych specjalistów, a takich znaleźć można w naszej firmie.

Wycinanie laserem


W ramach naszych usług przemysłowych znajdziecie wykonywane przez nas w najbardziej precyzyjnej formie wycinanie laserem. Dzięki tego typu rozwiązaniom możliwe jest szybkie uzyskiwanie pożądanych kształtów. Wykonywana przez nas obróbka pozwala także na cięcie i gięcie danych materiałów, jak na przykład metal.

Frezowanie cnc


Obróbka skrawaniem wykonywana jest przez nas precyzyjnej formie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Dostępne jest u nas frezowanie cnc, skrawanie za sprawą którego możliwe jest uzyskiwanie odpowiednich wielkości, kształtów danych materiałów metalowych i nie tylko. Oferujemy również narzędzia dla stolarstwa.

Zbiorniki plastikowe


Oferujemy wysoce funkcjonalne zbiorniki plastikowe. To propozycja, która obejmuje szeroki wybór różnego rodzaju realizacji, takich jak zbiorniki na ścieki kontenerowe, przemysłowe, czy biologiczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z ofertą naszych szamb oraz przydomowych oczyszczali ścieków.

Bramy przemysłowe


Udostępniamy Państwu wysokiej jakości drzwi przeciwpożarowe, które chronią wnętrze przed pierwszym uderzeniem ognia. Posiadają odpowiedni system uszczelnień, zabezpieczających przed przedostawaniem się dymu oraz wysokich temperatur. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferta naszych drzwi garażowych.

Naprawa silników Bosch Rexroth


Podczas realizowania naszych serwisów bazujemy na oryginalnych zamiennikach uszkodzonych części. Naprawa silników Bosch Rexroth proponowana przez firmę Adegis jest wykonywana przez zespół doświadczonych mechaników, którzy dysponują zaawansowaną aparaturą diagnostyczną, dzięki czemu bez problemu zlokalizują przyczynę awarii.

Łańcuchy transportowe


Proponujemy Państwu wysokiej klasy podzespoły, które są odpowiedzialne przede wszystkim za przenoszenie napędu na kolejne elementy maszyny. Łańcuchy transportowe doskonale sprawdzą się zarówno w branży przetwórstwa spożywczego, w maszynach rolniczych, jak i też innych dziedzinach przemysłu. Sprawdź ofertę firmy BOLTEX.

Cięcie laserem śląsk


Polecamy Państwu nasze usługi, a dokładniej obróbkę metali np. poprzez cięcie laserem. Cennik zawiera jedynie przystępne ceny, które docenione zostały przez naszych licznych klientów. Cennik a także inne szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą gorąco zapraszamy!

Naprawa krajalnic do chleba


Swoje usługi kierujemy do właścicieli bądź kierowników sklepów spożywczych oraz piekarni. Naprawa krajalnic do chleba przyda się także w punktach gastronomii. W ramach serwisu dokonujemy diagnozy usterki i remontu. W razie potrzeby zapewniamy także ostrzenie noży oraz wymianę zepsutych elementów. Korzystamy jedynie z oryginalnych części zamiennych.

Silnik serwo


Witamy w zakładzie produkcyjno-handlowym APM Morkom. Silnik serwo to zamknięty układ sterowania dedykowany urządzeniom automatycznym, w którym punktem wyjścia jest położenie, przesunięcie lub prędkość. Znakiem rozpoznawczym układu jest sprzężenie zwrotne. Właśnie takie produkt możecie Państwo zamówić w naszym zakładzie. W ofercie znajdziecie również czytniki, enkodery, liniały, urządzenia pomiarowe i inne. Zapraszamy klientów związanych z branżą przemysłową, którzy chcą wyposażać swoje zakłady w najwyższej jakości akcesoria.

Wizytówki Bydgoszcz


Niezależnie od tego czy interesuje Cię druk, ksero czy wizytówki - Bydgoszcz ul. Jagiellońska 97 – to adres firmy, która profesjonalnie zajmuje się wszelkimi usługami związanymi z drukowaniem. Serdecznie zapraszamy Państwa także na naszą stronę internetową http://www.multikop.pl/, gdzie można znaleźć wszystkie informacje na temat naszej firmy, oraz ofertę jaką proponujemy.

Dom inteligentny


Wstajesz, a ekspres już przygotowuje gorącą kawę. Na dworze jest jeszcze ciemno, więc delikatne, przyciemnione światło samoczynnie się zapala. Uruchamia się ogrzewanie, podnoszą rolety. Gdy wyjeżdżasz do pracy widzisz, jak brama zamyka się sama, a na twoją komórkę przychodzi sygnał o uruchomieniu alarmu. Dom inteligentny oszczędza energię, twoje pieniądze i cenny czas. Instalacje tej funkcjonalnej automatyki spełniającej Twoje choćby najbardziej wygórowane oczekiwania wykonuje firma Ampio.

Regulatory temperatury


W ofercie firmy PControl znajdziesz szeroki wybór rozwiązań z zakresu nowoczesnej automatyki przemysłowej. Polecamy urządzenia, które doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Wśród nich znajdują się innowacyjne regulatory temperatury, urządzenia precyzyjne i wyposażone w serie przydatnych funkcji.

Drukarki etykiet


W naszej ofercie znalazły się funkcjonalne drukarki etykiet, dzięki którym szybko i sprawnie będziesz mógł oznakować produkty. Jako lider w tworzeniu nowoczesnych i praktycznych rozwiązań możemy Cię zapewnić, że nasze artykuły przypadną Ci do gustu. Zdecyduj się na wybór naszych produktów i przekonaj się, ile korzyści może dostarczyć Ci ich użytkowanie.

Promienniki


Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na najlepsze i najbardziej wydajne promienniki podczerwieni. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na skuteczne i efektywne utrzymywanie odpowiednich temperatur w wybranych pomieszczeniach. Są one także stosowanymi do ogrzewania hal oraz magazynów naszych klientów.

producent worków foliowych


Wysokiej klasy opakowania foliowe - producent artykułów z tworzyw sztucznych zachęca do współpracy. W naszej firmie korzystamy wyłącznie z najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, dzięki którym możemy określić się jako najlepszy producenta opakowań foliowych na rynku. Skorzystaj z tej oferty, a przekonasz się o tym sam.

Przenośniki ślimakowe


Zapomnij o starych, co chwilę psujących się urządzeniach. Skorzystaj z oferty firmy Supermach i zakup proponowany przez nich przenośnik ślimakowy, dzięki któremu będziesz mógł szybko przeładowywać zboże lub ziarno z miejsca na miejsce. Maszyna ta dostępna jest w wersji podstawowej lub też z dodatkowym wyposażeniem.

Piaski i żwiry filtracyjne mokre


Stosowanie krzemionki w wypełnieniu urządzeń uzdatniających wodę działa na zasadzie naturalnego sita: ziarna doskonale zatrzymują zanieczyszczenia. Proponowane przez nas piaski i żwiry filtracyjne mokre są bardzo odporne na ścieranie, dzięki czemu nie wymagają częstego uzupełniania złoża i zapewniają długi okres działania.

Kompensatory


Tylko w asortymencie firmy Inbras znajdują się najlepsze kompensatory na rynku. Gwarantujemy pełne zadowolenie wszystkich klientów, którzy zdecydują się na kupno tych produktów. Oferowane przez nas urządzenia i maszyny cieszą się już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej oficjalnej witryny internetowej. Czekamy właśnie na Ciebie.

Serwis automatyki


Regularnie użytkowany sprzęt potrzebuje okresowych konserwacji, przeglądu technicznego, a w razie konieczności napraw. Tym wszystkim zajmuje się nasz serwis automatyki przemysłowej, który zapewni, że Państwa przedsiębiorstwo będzie funkcjonować jak w szwajcarskim zegarku, posiadając dobrze działające urządzenia.

Plecionki miedziane


W naszej ofercie znajdziecie Państwo liczne plecionki miedziane, jakie wykorzystać możecie Państwo w prowadzonych przez siebie pracach. Plecionki miedziane najczęściej wykorzystywane są w generatorach czy też transformatorach. Zapraszamy na stronę firmy EMS Polska, gdzie znajdziecie Państwo liczne produkty.

Sznury uszczelniające


Polecamy Państwu wykonywane przez nas uszczelnienia techniczne, gdzie nie stosując matryc jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów dane materiały zgodnie z ich zapotrzebowaniem, w różnych wymiarach czy też kształtach. Naszą specjalnością jest szczeliwo plecione, ale oferujemy również kompensatory tkaninowe i gumowe oraz sznury uszczelniające. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przygotują dla Państwa optymalne rozwiązania.

Prowadnice liniowe


Dbamy, aby w naszym asortymencie nie brakowało najbardziej potrzebnych części do napędów mechanicznych. W skład przygotowanej oferty wchodzą zatem prowadnice liniowe wysokiej klasy. Produkty dostępne są w szerokiej gamie rozwiązań oraz konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy przy tym szybką realizację zamówienia.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.