Reklamy i eventy

Strona Główna  - Reklamy i eventy

Drukarnia z Poznania


Szanowi Państwo! Przedstawiamy znakomitą, ukierunkowaną na sukces firmę - Empir. To drukarnia offsetowa, która realizuje zadania obejmujące drukowanie offsetowe takich materiałów, jak: kalendarze, ulotki, teczki reklamowe, broszury, notesy, plakaty, opakowania papierowe, jak również wiele innych. W naszej firmie pracują osoby, dla których wykonanie swoich obowiązków rzetelnie należy do najważniejszych. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji dostępnej na stronie internetowej: www.empir.poznan.pl.

Kosze świąteczne


Zbliża się Boże Narodzenie bądź Wielkanoc i chcecie przygotować wyjątkową niespodziankę, którą uszczęśliwicie osoby, na których Wam zależy? Kosze świąteczne, jakie przygotowujemy dla Państwa w zakresie działalności firmy Magia Prezentów to zestawy starannie dobranych i zestawionych produktów, które składają się na ciekawe kompozycje. Znajdziecie u nas słodycze, ozdoby i wykwintne alkohole, które razem tworzą intrygującą mozaikę smaków. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się na terenie Warszawy.

filmy promocyjne


W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości filmy promocyjne. Tworzymy niesamowite produkcje filmowe, na specjalne życzenia naszych klientów. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, profesjonalizm, rzetelność, przyjazną atmosferę. Zachęcamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszych usług.

opakowania foliowe producent


Zapraszamy do skorzystania z oferty na opakowania foliowe. Producent z wieloletnią praktyką w branży, zapewniający atrakcyjną cenę wyrobów z gwarancją ich najwyższej jakości - to właśnie nasza firma. Zaufaj nam a przekonamy Cię, że lepszych produktów to pakowania nie dostaniesz u żadnego innego ich twórcy. Gwarantujemy 100% satysfakcji.

torby reklamowe z nadrukiem


Nasza firma serdecznie poleca skorzystanie z usług profesjonalnej agencji reklamowej. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją i dostarczaniem oryginalnych artykułów reklamowych dla różnorodnych branż. Wśród naszych produktów reklamowych znajdą Państwo między innymi chwytliwe gadżety takie jak torby reklamowe z nadrukiem.

Lakierowanie wybiórcze


Firma Con-Graph oferuje swoim Klientom nowoczesną technologię druku cyfrowego, która pozwala na znaczne skrócenie czasu wykonania zlecenia, a także wydruk małej liczby kopii. Dodatkową usługą jest lakierowanie wybiórcze, który to zabieg z pewnością uszlachetni uzyskany wydruk. Poza tym proponujemy hot stamping oraz konfekcjonowanie. Zapraszamy.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.