Wypożyczalnie

Strona Główna  - Wypożyczalnie

Wytwornice piany


AquaClean specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie mycia okien i innych powierzchni, zarówno dla profesjonalistów, jak i do użytku domowego, a także systemów uzdatniania wody i dozowania środków chemicznych dla gastronomii, hoteli czy obiektów publicznych. Oferujemy również części i komponenty myjni samochodowych - między innymi najwyższej jakości niskociśnieniowe systemy myjące i dezynfekujące oraz mobilne i stacjonarne wytwornice piany. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo.

Bimetaliczne piły taśmowe


Firma zajmująca się dystrybucją specjalistycznych urządzeń zaprasza do zapoznania się z ofertą na bimetaliczne piły taśmowe. Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm, jest dbałość o wysoki poziom każdego z obszarów naszej działalności. To sprawia, że będziecie Państwo zadowoleni z zakupu naszych przecinarek taśmowych - zarówno na poziomie jakości produktu, jak i obsługi oraz czasu realizacji zamówienia.

Oleje silnikowe Shell


Elektra proponuje wyjątkowe oleje Shell, które są niezbędnym elementem w dbaniu o dobrą pracę silnika Twojego samochodu! Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Nasze produkty to również atrakcyjna cena, wydajność substancji i skuteczność w działaniu!

Regeneracja filtrów cząstek stałych


Jednym z ważnych elementów układu wydechowego jest DPF, odpowiedzialny za oczyszczanie spalin z zanieczyszczeń. Dlatego w zakres usług oferowanych przez naszą firmę, wchodzi regeneracja filtrów cząstek stałych, wykonywana przy pomocy urządzenia pracującego w obiegu zamkniętym, które jest bezpieczne dla środowiska.

Pompy rotacyjne


Jeżeli Twój silnik ma problemy z rozruchem, pracuje nierównomiernie lub też zaobserwowałeś spadek mocy, może to świadczyć o uszkodzeniu bardzo ważnego elementu samochodu, bez którego żaden diesel nie jest w stanie normalnie pracować. Firma Service Matkowski jest autoryzowanym serwisem Bosch. Profesjonalna regeneracja pompowtryskiwaczy jest naszą najważniejszą usługą. Prace renowacyjne i naprawcze są prowadzone w kilku etapach, przez zespół doświadczonych mechaników. Dajemy Państwu gwarancję, iż przysłany do nas element zostanie naprawiony.

transport palet


Wiemy, jak trudne logistycznie jest zorganizowanie przewozu ładunków między dwoma krajami. Dlatego naprzeciw potrzebom wychodzi firma Frasik, która oferuje transport palet w Europie. Posiadamy własne pojazdy, dzięki czemu możemy świadczyć usługę kompleksowo, z dowozem do klienta. Ceny uzależnione są od rodzaju i gabarytów towarów, a także od obecnego kursu walut, dlatego jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z naszymi przedstawicielami i ustalcie warunki dogodne dla Ciebie.

Podnośniki dwukolumnowe


Dla każdego mechanika priorytetem jest, by jego sprzęt i maszyny były bezpieczne i niezawodne. U nas zaopatrzysz się w podnośniki dwukolumnowe. Oferujemy modele elektromechaniczne i elektrohydrauliczne. Dzięki precyzji wykonania nie dochodzi do przechyłu samochodu. Nasze maszyny przeznaczone warsztatów są proste w obsłudze i spełniają standardy BHP i PIP.

producent znaków drogowych


Nasz firma ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo ruchu pieszym, rowerzystom i kierowcom. Jesteśmy znani m.in. jako producent znaków drogowych różnego rodzaju: nakazu, zakazu, ostrzegawczych czy informacyjnych. Kupisz u nas tablice prowadzące i piktogramy, a także bariery i słupki chodnikowe, w tym te elastyczne z PVC.

Transfer marynarzy


Organizujemy przewóz osób w Gdańsku i okolicach busami. Pracujemy dla biur podróży, agencji morskich, marynarzy i klientów indywidualnych. Nasze auta to komfortowe modele dostosowane do transportu grup od kilku do kilkunastu osób. Posiadają klimatyzację i inne udogodnienia. Oferujemy atrakcyjne ceny na wypożyczenie samochodu wraz z kierowcą na przykład na wycieczkę, transfer marynarzy czy transport gości weselnych. Polecamy najwyższą jakość obsługi Klientów w różnych przedsięwzięciach.

Serwis samochodów japońskich


W ramach realizowanych przez nasza firmę usług znajdziecie profesjonalny serwis samochodów japońskich. Przygotowane przez nas na miejscu części wymienne pozwalają na szybkie przywrócenie pełnej sprawności dla Waszych środków transportu. Dzięki nam możliwe jest naprawienie uszkodzonych elementów w autach.

Agregat prądotwórczy 8kw


Agregat prądotwórczy 8kw to urządzenie, które służy do wytwarzania energii elektrycznej w miejscach, gdzie dostęp do prądu z sieci energetycznej jest niemożliwy lub utrudniony. Sprzęty prądotwórcze są szczególnie popularne w czasie awarii zasilania lub na budowie, gdzie wymagane jest zasilanie narzędzi elektrycznych. Agregaty są również wykorzystywane w przemyśle, w celu zasilania maszyn lub sprzętu. Dostępne są różne modele agregatów prądotwórczych, różniące się mocą i pojemnością zbiornika paliwa. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni sprzęt, który spełni potrzeby użytkownika, zapewni niezawodne zasilanie i będzie bezpieczny w użytkowaniu.

Części Land Rover


Podzespoły do samochodu to kluczowe elementy, które wpływają na jego działanie oraz bezpieczeństwo użytkowania. Do jednych z najbardziej potrzebnych części samochodowych zaliczają się części Land Rover. Przykładowo, chodzi tutaj o elementy takie jak zawieszenie, hamulce, skrzynia biegów czy też silnik. Wszystkie te podzespoły są niezwykle istotne, ponieważ stanowią integralną część pojazdu. Niezależnie od tego, czy samochodem poruszamy się codziennie, czy też tylko od czasu do czasu, warto dbać o jego części. Dzięki temu cały samochód może pozostać w świetnej kondycji, co zwiększa nie tylko komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.