Drobnostki

Strona Główna  - Drobnostki

Stickery


W bezkonkurencyjnym i układanym do oczekiwań użytkownika asortymencie etykiet przedkładanym przez nas. W ofercie znajdują się najwyższej klasy takie jak stickery, folia do lasera oraz wiele innych, które bezsprzecznie spełnią wasze wyrachowane potrzeby. Bardzo ciepło namawiamy Ciebie do wizyty na naszym serwisie internetowym figurującym pod adresem www.etykat.pl.

Ubranka dla dzieci sklep internetowy


Ubranka dla niemowląt to szereg różnorodnych produktów, które maluchowi mają zapewnić komfort i ciepło. W naszym sklepie znajdą Państwo body, śpioszki, kompleciki i czapeczki, a także skarpetki czy rożki. Oferowana odzież niemowlęca jest kolorowa i nie podrażnia skóry. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Domy seniora Warszawa i okolice


Każdy wiek rządzi się swoimi prawami, i osoby, które mają przed sobą jesień życia wymagają szczególnej uwagi. Nasz dom seniora zlokalizowany został w okolicach Warszawy, zapewniamy swoim podopiecznym całodobową opiekę zdrowotną świadczoną przez naszych lekarzy i pielęgniarki, pełne wyżywienie, a także różnego rodzaju aktywności fizyczne i umysłowe.

Domki dla lalek


Dzieci uwielbiają meblowanie pokoi, zabawy w udawanie i odgrywanie scenek - nic nie umożliwi im tego bardziej, niż domki dla lalek! Oferujemy obiekty o stabilnej konstrukcji i ofoliowanych panelach, odpornych na zachapanie wodą. W wyposażeniu znajdują się mebelki, a także świecące i grające akcesoria - dzwoniący telefon, podświetlany świecznik itp. Ponieważ pomiędzy pokojami znajduje się przestrzeń, dzieci mogą udawać, że zabawki "przechodzą" z salonu do kuchni i z powrotem, co zwiększy przyjemność z zabawy i pozwoli im całkowicie wczuć się w odgrywany scenariusz!

Sanatorium odchudzające dla dzieci


Nasz ośrodek to znane sanatorium odchudzające dla dzieci. Nasi eksperci przygotowali skuteczny program obejmujący zajęcia ruchowe oraz integracyjne, dzięki czemu nasi podopieczni chudnąc, dobrze się bawią. Naszym podopiecznym dobrze organizujemy czas i dbamy o to, by w naszym ośrodek czuli się oni jak w domu.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.