Drobnostki

Strona Główna  - Drobnostki

Ubranka dla dzieci sklep internetowy


Ubranka dla niemowląt to szereg różnorodnych produktów, które maluchowi mają zapewnić komfort i ciepło. W naszym sklepie znajdą Państwo body, śpioszki, kompleciki i czapeczki, a także skarpetki czy rożki. Oferowana odzież niemowlęca jest kolorowa i nie podrażnia skóry. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Sanatorium odchudzające dla dzieci


Nasz ośrodek to znane sanatorium odchudzające dla dzieci. Nasi eksperci przygotowali skuteczny program obejmujący zajęcia ruchowe oraz integracyjne, dzięki czemu nasi podopieczni chudnąc, dobrze się bawią. Naszym podopiecznym dobrze organizujemy czas i dbamy o to, by w naszym ośrodek czuli się oni jak w domu.

Wyposażenie placów zabaw


Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest nowoczesne wyposażenie placów zabaw. Dzięki dostarczanym przez nas rozwiązaniom dzieci mogą bawić się nie tylko radośnie i beztrosko, ale także bezpiecznie. Gorąco zachęcamy do dokładnego zapoznania się z nasza kompleksową ofertą. Z pewnością znajdziecie w niej Państwo to, czego szukacie.

Maty do zabawy


Proponujemy nowoczesne materacyki o różnych kształtach, które będą doskonałe dla bardzo małych, jak i nieco większych dzieci. Kauczukowe maty do zabawy wykonane są z wytrzymałych, ale bardzo przyjemnych w dotyku materiałów i zapewnią zarówno bezpieczeństwo, jak i wysoki komfort malucha. Udostępniamy zarówno modele klasyczne, o jednolitym kolorze, jak i bardziej kolorowe. Materiały, z których wykonane materacyki, są w zupełnie niegroźne i bezpieczne dla dziecka oraz posiadają stosowne certyfikaty.
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.