Hotele i kurorty

Strona Główna  - Hotele i kurorty

Hotel Bydgoszcz


Zależy Ci na tym, aby w trakcie wyjazdu biznesowego lub turystycznego móc odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cieszyć się możliwością zwiedzania okolicy? Doskonałym wyborem okaże się dla Ciebie Hotel Maraton z Bydgoszczy, który mieści się odrobinę na uboczu, a jednocześnie blisko centrum. Nasze noclegi z pewnością spełnią każde z Twoich oczekiwań.

Norwegia fiordy


Organizujemy dla wszystkich chętnych podróżowania po najpiękniejszych miejscach wycieczki i wakacje w Norwegii, również samochodem. Tworzymy najdoskonalsze warunki do zwiedzania, wynajmujemy najlepiej wykwalifikowanych przewodników, a także dbamy o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo podczas zwiedzania czy cieszenia się kolejnymi atrakcjami. Odwiedzaj wspaniałe zabytki, ciesz oczy pięknem wysokich fiordów, korzystaj z rekreacji i baw się jak jeszcze nigdy dotąd. Zapewniamy wszystkim najlepszy wypoczynek w najniższych cenach.

Namiot na dach samochodu


Oferujemy wyposażenie na campingi w różnych warunkach. Namiot na dach samochodu dostępny jest w zabudowie miękkiej lub twardej. Cechuje się odpornością na wiatr i deszcz oraz lekką konstrukcją. Dzięki otworom wentylacyjnym zachowana jest odpowiednia cyrkulacja powietrza, co pozytywnie wpływa na komfort snu.

pola namiotowe


Jeśli potrzebne są Wam sprawdzone i rzetelne pola namiotowe oferowane w najbardziej korzystnych cenach zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Wicie nad morzem to atrakcyjna miejscowość niedaleko Darłowa. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się liczne atrakcje turystyczne, a także szlaki, którymi możecie rozkoszować się na wyżynie. Dzięki nam odpoczniecie od codziennego zgiełku wielkiego miasta. Zachęcamy do rezerwowania miejsc.

Podłoga do przedsionka


W celu zapewnienia maksimum komfortu podczas biwakowania, zachęcamy aby zadbać nie tylko o dobrej jakości namiot lub przedsionek, ale także odpowiednie podłoże. Oferowana w naszym sklepie podłoga do przedsionka w formie płytek lub rozwijanej maty zapewni izolację od zimnego podłoża. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty oraz do zakupów!
www.muzeum-hrubieszow.pl - 2016.